ما برای پیشرفت شما و کسب و کارتان آماده‌ایم. شما چطور؟

داستان الف

اوایل مرداد سال 1400 بود که استودیو الف توانست با کنار زدن موانع پیش روی خود و همت جوانان خلاق و با انگیزه، به یکی از بهترین استودیو‌های ضبط و تصویربرداری تبدیل شود. ساخت موشن گرافیک و فیلم کوتاه، نخستین گام الف در حیطه رسانه بود که به خوبی، جایگاه ما را در میان سایر رقبا تثبیت کرد. اما این برای بهترین ماندن کافی نبود! بنابراین تصمیم گرفتیم تا با راه‌اندازی استودیو عکاسی، صوت و تصویر، به بخش از نیازهای شما عزیزان، پاسخ دهیم.

الف حرف اوله...

الف طبق سلیقه شما عمل می‌کند، کافی است جزئیاتی کوچکی از کسب‌و‌کار خود ارائه دهید تا بهترین نتیجه را تحویل بگیرید؛ برای هر مشتری، از هرجای ایران، با مناسب‌ترین قیمت! ما مفتخر به همکاری با شبکه سه، شبکه پنج، شبکه افق و دفتر بیت رهبری هستیم. در حقیقت، بهره‌گیری از تجهیزات روز دنیا، متخصصین با تجربه، قیمت مناسب و از همه مهم‌تر خوش‌عهدی، از جمله دلایلی است که هر سازمانی را به سمت الف هدایت می‌کند.

ساخت محصولات صوتی، تصویری و گرافیکی تنها بخش کوچکی از خدمات استودیو الف به شمار می‌آید. ما در حوزه آموزش و سواد رسانه‌ای نیز پیش قدم شده‌ایم و با برگزاری کلاس‌های آموزشی، ماموریت خود را در این مسیر تکمیل کرده‌ایم. اگر به نویسندگی، دوبلوری، تدوین تصویر، عکاسی و فن بیان علاقه‌مند هستید، آکادمی الف بهترین گزینه پیش روی شما خواهد بود. همانند الف که اولین حرف است برای حرکت، ما هم در ارائه خدمات رسانه‌ای و محصولات آموزشی، اولین انتخاب شما هستیم…