استودیو

گرافیک

طراحی پرچم رومیزی

هرمس

طراحی لوگو و هویت بصری

هرمس

راهبری شبکه اجتماعی و طراحی قالب اینستاگرام

هرمس

قالب استوری اینستاگرام

موسسه آموزشی نفحات

قالب استوری اینستاگرام

موسسه آموزشی نفحات

قالب پست اینستاگرام

موسسه آموزشی نفحات

قالب پست اینستاگرام

موسسه آموزشی نفحات

پرچم اهتزاز

طراحی و چاپ این پرچم اهتزاز در قالب پروژه‌ی طراحی هویت بصری شرکت آریو رنگ ویرا توسط استودیو الف انجام شده است.

شرکت آریو رنگ ویرا​

فولدر اداری

کار طراحی و چاپ این فولدرها در قالب پروژه‌ی طراحی هویت بصری شرکت آریو رنگ ویرا، به سفارش این شرکت و توسط استودیو الف انجام شده است. در این طرح سعی شده است از ترکیب المان‌های صنعتی، همراه با یک جریان رنگی و نیز رنگ‌های اصلی پالت رنگی شرکت(طلایی و نوک مدادی) استفاده شود تا بتوان به بهترین شکل، حس برند را به مخاطبان و مشتریانش منتقل کند.

شرکت آریو رنگ ویرا​

طراحی گرافیکی به یکی از ابزارهای مهم بازاریابی در دنیای دیجیتال امروز تبدیل شده است. تفاوتی نمی‌کند که صاحب یک شرکت یا آنلاین شاپ کوچک باشید؛ به هر حال روزی به سراغ گرافیک خواهید رفت. طراحی لوگو چشم‌نواز و جذاب، برند شما را برای همیشه در ذهن مخاطب ثبت می‌کند. ارتباط مؤثر با مخاطب یکی از قابلیت‌هایی است که این هنر در اختیار ما قرار می‌دهد. طراحی گرافیکی رشد تصاعدی کسب‌و‌کار شما را به ارمغان می‌آورد و حس منحصر به فرد بودن را به مخاطبین القا می‌کند. شکل‌گیری ارتباط با سلایق مختلف، تنها به وسیله زیبایی یک طرح و تصویر ایجاد نمی‌‌شود؛ بلکه مفهوم پنهان آن اهمیت بسیار بیشتری دارد. در نتیجه علاوه بر مهارت و تجربه کاری، باید به دنبال ایده‌های خلاقانه باشید؛ دقیقا همان چیزی که استودیو گرافیک الف در اختیارتان قرار می‌دهد! ما با بررسی برند شما، ارائه مشاوره، برنامه‌ریزی و در نهایت طراحی ویژه، به توسعه کسب‌و‌کارتان از بهترین روش کمک می‌کنیم. در ادامه با خدمات ویژه استودیو گرافیک آشنا می‌شوید.

طراحی لوگو

به لوگوی شرکت اپل فکر کنید. یک سیب گاز زده، بدون هیچ دیزاین و جلوه ویژه‌ای توانسته هویت بصری این شرکت را به بهترین شکل ممکن توصیف کند. طراحی لوگو چنین معجزه‌ای دارد! یک لوگو بسیار بیشتر از یک تصویر عمل می‌کند و از مهم‌ترین اصول برندسازی به شمار می‌آید. به همین دلیل است که شرکت‌های بزرگ جهان برای طراحی لوگو خود، میلیون‌ها دلار هزینه می‌کنند. گروه نفت بریتانیا BP در سال 2000 میلادی، 136 میلیون پوند برای معرفی طرح آفتابگردان خود هزینه کرد!

حالا که اهمیت لوگو (LOGO) برای شما مشخص شد، بهتر است همین الان به فکر طراحی و اجرا باشید! طراحی لوگو شاید پیچیدگی چندان زیادی نداشته باشد، اما خلاقیت زیادی را می‌طلبد. کافی است جزئیاتی در مورد کار خود ارائه دهید؛ ما در استودیو گرافیک الف، فورا دست‌به‌کار می‌شویم و لوگوی شایسته برند شما را طراحی می‌کنیم.

ساخت پوسترهای مناسبتی و تبلیغاتی

پوسترها یکی از مقرون به صرفه‌ترین روش‌های تبلیغات به شمار می‌آیند. این شیوه نسبتا قدیمی همچنان می‌تواند مشتریان زیادی را به سمت محصول یا خدمات شما روانه کند؛ کافی است اصل خلاقیت و مهارت را در نظر بگیرید. برای تعداد زیادی از افراد، پوسترهای تبلیغاتی قابل اعتمادتر از آگهی‌های آنلاین هستند اگر به دنبال یک روش تبلیغاتی بهینه و موثر هستید، قطعا طراحی پوستر بهترین گزینه پیش روی شماست. ایده پردازی، عکس برداری، تدوین استراتژی و ساخت پوستر، همه و همه در استودیو گرافیک الف کلید می‌خورد. متخصصین با تجربه حوزه گرافیک با بهره‌گیری از عناصر و جلوه‌های ویژه در تلاش‌اند تا تصویری ماندگار از برند شما را در ذهن مخاطبین ثبت نمایند. البته برای طراحی کاراکتر و هویت بصری نیز می‌توانید بر توانمندی‌های استودیو الف حساب باز کنید!

طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر شیوه‌ای است که برای خلق شخصیت‌های انیمیشن، کمیک، تبلیغات و نشریات استفاده می‌شود. این شخصیت باعث ایجاد یک اعتماد مشترک بین برند و مخاطبین شده و آن را برای همیشه در ذهن ها مانگار می‌کند. اگر حرفه شما یک شخصیت واقعی بود، چه ویژگی‌هایی داشت؟ به بیانی دیگر، کاراکتر تبلیغاتی، نمایی از آرمان‌ها، اهداف و ویژگی‌های کسب‌و‌کار شماست که به شکل شخصیت پویانمایی تجسم می‌شود. طراحی کاراکتر به سادگی طراحی پوستر یا لوگو نیست و به یک استراتژی پیشرفته نیاز دارد. استودیو گرافیک الف در این مسیر همراه شماست و با بررسی تخصصی برند، شخصیتی متناسب با ویژگی‌های حرفه شما طراحی می‌کند تا راهی باشد برای نفوذ به قلب و ذهن مخاطبین طرفداران شما!

ساخت و طراحی هویت بصری

برای ساده‌سازی تعریف هویت بصری (Visual identity) با یک سوال شروع می‌کنیم. چه چیزی ارزش و هویت شخصیت شما را معرفی می‌کند؟ در حقیقت، هویت بصری نیز چنین ماهیتی دارد و نماینده ارزش‌های یک برند به شمار می آید. این ابزار قدرتمند، مزایای رقابتی زیادی برای برند شما ایجاد می‌کند و مجموعه‌ای از عناصر گرافیکی و بصری را در بر می‌گیرد. یک هویت بصری خوب می‌تواند داستان شما را به بهترین شکل ممکن به مخاطبین منتقل کند. برای طراحی این عنصر، به اطلاعات زیادی نیاز داریم تا به نتیجه دلخواه برسیم. استودیو گرافیک الف به شما کمک می‌کند تا کسب‌و‌کار خود را به یک برند شناخته شده تبدیل کند. کافی است یک بار به ما اعتماد کنید!

نیاز به مشاوره دارید؟

با شماره تلفن 09046227266 ارتباط بگیرید