استودیو کاغذ

شاید فکر کنید با پیشرفت تکنولوژی‌های ارتباطاتی دیگر چاپ کاغذی کارایی سابق را ندارد؛ اما حقیقت غیرقابل انکار این است که چاپ فیزیکی هیچ گاه از بین نمی‌رود. هر کسب و کاری متناسب با  محصولات و کاربرانش به نحوی به محصولات چاپی نیاز پیدا می‌کند. الف با بهره‌گیری از تجهیزات چاپی خود، کمک می‌کند که ایده‌هایتان را به بهترین شکل ممکن روی کاغذ بیاورید!

همین الان نمونه‌کارها را ببینید

طراحی پرچم رومیزی

هرمس

پرچم اهتزاز

طراحی و چاپ این پرچم اهتزاز در قالب پروژه‌ی طراحی هویت بصری شرکت آریو رنگ ویرا توسط استودیو الف انجام شده است.

شرکت آریو رنگ ویرا​

فولدر اداری

کار طراحی و چاپ این فولدرها در قالب پروژه‌ی طراحی هویت بصری شرکت آریو رنگ ویرا، به سفارش این شرکت و توسط استودیو الف انجام شده است. در این طرح سعی شده است از ترکیب المان‌های صنعتی، همراه با یک جریان رنگی و نیز رنگ‌های اصلی پالت رنگی شرکت(طلایی و نوک مدادی) استفاده شود تا بتوان به بهترین شکل، حس برند را به مخاطبان و مشتریانش منتقل کند.

شرکت آریو رنگ ویرا​

چاپ انواع

محصولات

کــــاغـــذی

تبلیغات کاغذی انواع مختلفی دارد و هر کسب و کاری متناسب با موقعیت شغلی خود می تواند یک نوع از تبلیغات کاغذی مانند کاتالوگ، بروشور، کارت پستال، کارت ویزیت، تراکت، پوستر و… را انتخاب کند. علاوه بر انتخاب شما، طراحان و مشاوران الف مناسب‌ترین تبلیغ چاپی برای کسب و کارتان را به شما پیشنهاد می‌دهند.

پوستر کاغذی/گلاسه

بروشور دو/سه لت

بنر تبلیغاتی

فولدر اداری

کارت ویزیت

تیکت تخفیف

چرا محصولات کاغذی مهم هستند؟

یک تبلیغ کاغذی با طراحی مناسب، می‌تواند در مدت زمان کوتاهی، محصولات شما را به مشتریانتان معرفی کند. از طرفی دیگر، به دلیل کوچک بودن و کم حجم بودن به راحتی دست به دست می‌شوند و دسترسی کاربران به راه‌های ارتباطی با شما را راحت‌تر و سریع‌تر می‌کند. مهم‌تر از همه، واسطه‌ها برای معرفی محصولات حذف می‌شوند. 

ما هم طراحی می‌کنیم، هم چاپ می‌کنیم...

با چاپ طرح‌های الف، از استودیو کاغذ تخفیف بگیرید

استودیو گرافیک را ببینید...

نیاز به مشاوره دارید؟

با شماره تلفن 09046227266 ارتباط بگیرید