ما در عصری زندگی می‌کنیم که روش‌های بازاریابی و جذب مخاطب، به سرعت در حال تغییر هستند. با این حال، عکاسی همچنان سنگ بنای بازاریابی مدرن به شمار می‌آید. تصاویر با ما صحبت می‌کنند و معمولا، تداعی کننده مفاهیم خاصی هستند. به قول معروف، یک عکس خوب به اندازه هزاران کلمه ارزش دارد!  شما می‌توانید روزانه صدها پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، اما عکس‌ها جادوی خاص خود را دارند!  هدف تصاویر تبلیغاتی تنها نشان دادن یک منظره زیبا نیست، بلکه باید افراد را به شناخت هر چه بیشتر خدمات دعوت کرده و حس کنجکاوی آن‌ها را برانگیزد! جذب مخاطب در هر کسب‌و‌کاری، همواره با چالش‌های مختلفی همراه بوده است. با این حال، عکاسی تبلیغاتی و  عکاسی صنعتی می‌تواند مسیر حرکت ما را هموارتر‌ سازد.

یکی از مهم‌ترین مواردی که جذابیت کار شما را دو چندان می‌کند، کیفیت تصاویر و عناصری است که در عکس به کار می‌برید. استودیو عکاسی الف، با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب، تجهیزات پیشرفته و قیمت عکاسی مناسب، تصاویری که شایسته برند شماست را در اختیارتان قرار می‌دهد. با سرمایه‌گذاری بر ابزارهای تبلیغات چندرسانه‌ای در استودیو تصویر الف، فرصت‌های بیشتری را به سمت خود جذب کنید! در ادامه با خدمات عکاسی بیشتر آشنا خواهید شد.

عکاسی تبلیغاتی

وقتی به یک بیلبورد نگاه می‌کنیم، قبل از اینکه متن آگهی را بخوانیم، ابتدا متوجه تصاویر می‌شویم. این عکس‌ها نه تنها باید جذاب و چشم‌نواز باشند، بلکه با استفاده از مفاهیم و عناصر خلاقانه، مخاطب را به استفاده از محصول و خدمات هدایت کنند. در حقیقت، عکاسی تبلیغاتی(Advertising Photography) نوعی هنر است که در آن به دنبال ایجاد تصاویر منحصر به فرد با هدف معرفی برند و جذب مخاطب هستیم. این نوع از تصاویر معمولا بر بیلبوردها، کاتالوگ، مجلات، کاور آلبوم موسیقی و… قابل مشاهده هستند.

البته عکس‌برداری از یک محصول و بارگذاری آن در شبکه‌های اجتماعی به معنی این نیست که شما عکاس تبلیغاتی هستید! برای دستیابی به تصویری مناسب به ایده، مفهوم خلاقانه، استودیو عکاسی، دوربین باکیفیت و عکاس ماهر نیاز داریم. در استودیو تصویر الف، با برنامه‌ریزی هوشمندانه و اجرای دقیق، تصاویر شما را به بهترین شکل ممکن طراحی می‌کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر و هزینه عکاسی تبلیغاتی، همین حالا با کارشناسان استودیو الف تماس بگیرید.

عکاسی صنعتی

شاید تصور کنید که عکاسی صنعتی و تبلیغاتی معنی یکسانی دارند، اما این دو حیطه تصویربرداری، در کنار شباهت‌های موجود، مستقل از یکدیگر عمل می‌کنند. عکاسی صنعتی (Commercial Photography) بر روی محصول تمرکز داشته و خصوصیات ویژه آن را برجسته می‌کند که در بهترین حالت به خرید محصول ختم می‌شود. اما عکاسی تبلیغاتی بر خلاف آن، تاکید ویژه‌ای بر فروش ندارد و بیشتر برای افزایش آگهی از برند و معرفی خدمات به کار می‌رود. هرچند که مسیر حرکت متفاوت است، اما مقصد مشابهی را در پی دارد؛ جلب توجه مشتری و استفاده از محصول!

یک تیم حرفه‌ای عکاسی و فضای مجهز، می‌توانند نتیجه متفاوت و ویژه‌ای را رقم بزنند. اگر به دنبال بهترین عملکرد و تصاویر هستید، استودیو عکاسی الف برای شما کافی‌ست! مجموعه از از متخصصین ماهر به همراه تجهیزات روز دنیا در کنار یکدیگر جمع شدند تا با ایده‌های نوین، مسیر پیشرفت شما را هموار کنند. نگران هزینه هم نباشید! استودیو تصویر الف با مناسب‌ترین تعرفه عکاسی صنعتی، در کنار شما خواهد بود.

تجهیزات استودیو عکاسی

تجهیزات روز دنیا در اختیار شماست!

مهارت و تجربه عکاسان در کیفیت کار نتیجه فوق‌العاده زیادی دارد، اما در این میان نباید از نقش تجهیزات غافل شد! تعداد و کثرت لوازم، دلیلی بر کیفیت بالای آن‌ها نیست؛ بلکه باید بهترین‌ها را انتخاب کرد. الف با چنین رویکردی، در تلاش است تا استودیو تصویر خود را با ابزار و دوربین‌های مدرن و پیشرفته تجهیز کند. از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دوربین سونی a7 III با لنز 35 فیکس
  • دوربین کانن 6d II  با لنز 24-105
  • دو عدد فلاش عکاسی گادوکس
  • استابلایزر ژیون کرین 3 lab
  • هاشف سنایزر

نمونه‌کارهای استودیو عکاسی

نیاز به مشاوره دارید؟

با شماره تلفن 09046227266 ارتباط بگیرید